Mobile menu

Úvod

EPOS´E

Účtovnícka kancelária

Naše motto: "Dovoľme klientovi, aby sa mohol naplno venovať svojmu podnikaniu a odbremeňme ho od všetkých ekonomických záležitostí súvisiacich s jeho podnikaním."

 

Vitajte na stránke EPOS´E, spol. s r.o.!

Sme účtovnícka spoločnosť, ktorá sa zaoberá vedením jednoduchého a podvojného účtovníctva, mzdovej agendy a skladovej evidencie zásob od februára roku 1996. Pre našich klientov je nepretržite k dispozícii deväť spolupracovníkov, preto dokážeme akékoľvek žiadosti zo strany klienta vybaviť promptne a bez zbytočného odkladu.

Jedným z majiteľov a konateľov je bývalá audítorka, dnes na vlastnú žiadosť čestná členka Slovenskej komory audítorov č.60, ktorá dohliada na vysokú odbornosť úkonov spojených s vedením účtovníctva v súlade s aktuálnymi zákonmi.

 

Pomôžeme vám rásť!

Z účtovných dokladov sa dá vyčítať oveľa viac, ako si myslíte. Ak o to klient požiada, pri chutnej káve sa spolu pozrieme na to, kde by mohol ušetriť alebo v prípade nejasností zistíme jadro problému. A nemusíte sa obávať o vysoké parkovné, ak sa zarozprávame... Pred našou kanceláriou je veľké bezplatné parkovisko.

 

Klienti zo všetkých kútov Slovenska či Maďarska oceňujú náš individuálny prístup a pohodovú, až rodinnú atmosféru, ktorá vo firme panuje. Zastavte sa u nás na kávu a presvedčte sa sami!

Zobraziť služby

Epos'e